Fuar Organizasyonu

Kurumsal

Hakkımızda

EN İYİLERİ, EN İYİ ZAMANDA, EN İYİ YERDE BULUŞTURUYORUZ !


29 YILLIK BİR TECRÜBE

Start Fuarcılık Organizasyon Ltd.Şti. fuarcılık sektörünün en köklü kuruluşlarından biri olarak 1993 yılında Adana’da kurulmuştur. Ülkemizde fuarcılık sektörü 1983 yılında Serbest Piyasa Ekonomisine geçilmesi ile ivme kazanmıştır, bu nedenle bizimkisi azmin gücüyle sıfırdan zirveye çıkmanın hikayesidir.


İLK GÜNKÜ AZİM VE CESARET İLE HER DAİM İLERİYE
Fuar merkezi ve fuar kültürü olmayan Şanlıurfa'da yıllarca fuar düzenleyerek fuar merkezi kazandırılmasına öncü olduk. Yine fuar merkezi olmayan Elazığ ve Batman'da zorlu şartlara rağmen kapasitelerini iki katına arttırarak, iki yılda üst üste dört ayrı başarılı fuar düzenleyerek bu ilimize de fuar merkezi kazandırılması konusunda kamuoyu oluşturmuş olmak bizim fuarcılık anlayışımızın en somut göstergesidir.


FUARCILIK SEKTÖRÜNDE İLKLERE İMZA ATMANIN GURURU

Küçük imkanlar ile büyük işler başaran firmamız, fuarcılık sektörünü Türkiye’nin dört bir yanı ile buluşturmuş, birçok ilde çeşitli fuarlar düzenleyerek fuarcılık sektöründe ilklere imza atmıştır.
Adana’da sanayi ticaret fuarları ve ihtisas fuarlarının ilkini düzenleyen firmamız, 2006 yılında Adana fuar merkezinin kurulmasına da öncülük etmiştir. Start Fuarcılık, verimli toprakları ile nam salmış Çukurova’nın dünya tarım sektörüne tanıtılmasını sağlayan I. Çukurova Tarım Fuarı’nı da organize ederek yine bir ilke imza atmıştır. Bunların yanı sıra kuyumculuk sektörüne yönelik İstanbul’dan sonra ikinci büyük fuar olan “Ortadoğu Altın Gümüş ve Mücevher Fuarı’’nı 16 yıldır aralıksız düzenlemektedir. Yine geçtiğimiz 2019 yılında Çukurova ve bölgesinde bir ilk olan Adana Estetik Kozmetik ve Güzellik Fuarı’nı sektörün dinamikleriyle buluşturmuştur.


BİRÇOK İLİ FUAR KÜLTÜRÜ İLE TANIŞTIRMA BAŞARISI
1993 yılından bu yana pek çok başarılı fuara imza atan firmamız, Adana, Batman, Şanlıurfa, Van, Diyarbakır, Elazığ, Kahramanmaraş, Gaziantep gibi pek çok ili fuar kültürü ile tanıştırmış ve fuar merkezi kurulmasına öncülük etmiştir.  Kuruluşundan bu yana 500’ü aşkın fuar organize eden Start Fuarcılık, müşterilerine üstün hizmet anlayışı, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile büyük bir tutkuyla sizler için çalışmaya devam etmektedir.


FARK YARATAN ANLAYIŞ
Adana’da sayısız fuarlar gerçekleştiren firmamız, 20 bin metre karelik devasa çadırlar kurarak Adana’nın en büyük çadır fuar organizasyonunu gerçekleştirdik. İstanbul’da T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı ve Türkiye Tohumcular Birliği ile birlikte düzenlediğimiz Fresh Türkiye ve Türkiye Tohumculuk Fuarlarımız alanında büyük ses getirmiştir.
Türlü zorlukların üstesinden gelerek Türkiye fuarcılığında ilklere imza atan ve bunu görev edinerek fark yaratan Start Fuarcılık, Türkiye’nin dört bir yanından binlerce katılımcı ve milyonlarca ziyaretçisiyle kurduğu bu muazzam aileyi gün geçtikçe daha kârlı, daha modern ve yenilikçi projelerine ortak etmeye devam etmektedir.

 
Fuarcılık sektörünün gerektirdiği tüm alt yapıya sahip olmanın yanı sıra, güçlü satış
kadrosu ile sektörde sürekli ve istikrarlı büyümesini sürdüren Start Fuarcılık, ISO 9001 2000
Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve TOBB tarafından verilen ‘’Fuar Düzenleme Yetki Belgesi ‘’ile
faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.